B jak B good

Biżuteria promująca markę B good

Bądź dobry.

B good to marka z wyraźnym przesłaniem i ściśle sprecyzowaną misją. Chce odkrywać w ludziach to co dobre i sprawiać, by mogli się dzielić tym, co najpiękniejsze. Opracowując biżuterę promującą tę markę, skoncentrowaliśmy się na jej znaku, literze B, która symbolizuje powyższe wartości.

Prezenty w dobrej wierze

B good to oferta produktów inspirowanych Słowem Bożym. Wśród nich znajduje się również biżuteria. Ta zaprojektowana przez nas, ma za zadanie promować markę w nienachalny sposób. Złoty sygnet z logo pięknie się prezentuje, nie tylko komunikując markę, ale również zdobiąc odzież i galanterię.

Jofi + B good = Miłość

Z całego serca wspieramy marki, które zmieniają świat na lepsze. Dlatego pomagamy marce B good przy realizacji wielu projektów związanych z biżuterią i galanterią. To synergia, która sprawia, że nasza praca nabiera jeszcze większej wartości. Czujemy, że robimy coś naprawdę dobrego. Z B good stajemy się lepsi.

Biżuteria promująca markę B good

B jak B good

Wariacji na temat sygnetu B good przygotowaliśmy kilka, by biżuteria idealnie pasowała do różnych okoliczności. Powstały wzory na co dzień i wyjątkowe okazje. Naszyjniki, zawieszki, piny i bransoletki zdobione złotem, perłami i wszystkim, co w naturze najpiękniejsze. W opracowanej kolekcji każdy znajdzie coś dla siebie.

Naszyjniki i bransoletki promujące markę B good

Piękno promuje dobro

Oto przykład, że logo może inspirować do miana pięknej biżuterii. Odpowiednio opracowany wzór, dobrze dobrany materiał i staranne wykonanie dają niebywałe efekty. Wyobraź sobie, że Twoje logo klienci eksponują na sobie, i to z wielką radością. To możliwe.

Opakowanie dla biżuterii B good

Dopracowane w najdrobniejszym szczególe

Piękna biżuteria musi być odpowiednio eksponowana. Współpracując z marką, odpowiadamy również za projekty opakowań. Realizując zlecenie dla Ciebie, możesz mieć pewność, że uwzględnimy również ten element, by dobrze wyeksponować Twoją markę i opowiedzieć o niej w najpiękniejszy sposób.

Biżuteria Jofi dla B good

Opakowanie ma znaczenie

Biżuteria zapakowana w miękki, przyjazny w dotyku, bawełniany woreczek ze sznurowanym ściągaczem. Chroni biżuterię przed zarysowaniem, pozwalając na jej swobodne przechowywanie. Minimalistyczna forma, biel, naturalny materiał wpisuje się w komunikację marki.

Biżuteria Jofi dla B good

20 lat doświadczenia w kreacji

Mieliśmy przyjemność pracować z wieloma firmami na wielu płaszczyznach. Wspieramy komunikację marek od kreacji, przez produkcję po etap realizacji. Sama marka Jofi jest nowa. Oferuje produkty, które na rynku stanowią silny powiew świeżości. Jednak prowadzący ją ludzie to osoby o wieloletnim doświadczeniu. Prawdziwi specjaliści w swoich dziedzinach.