Czym jest Jofi?

Czym jest Jofi

Stworzyliśmy markę, której produkty mile zaskakuja nie tylko wyglądem, ale i jakością. Oferujemy oryginalną biżuterię i galanterię reklamową. Współpracujemy z najlepszymi projektantami. Do produkcji wybieramy najwyższej jakości materiały.

Biżuteria i galanteria nie muszą być drogie, by w świadomości odbiorców jawiły się jako drogocenne. Szczególnie, gdy mamy do czynienia z biżuterią i galanterią tworzoną na indywidualne zamówienie, jak produkty Jofi, które przywołują wspomnienia, wzbudzają emocje, a noszone na co dzień, stają się częścią naszego życia.

Unikalne wzornictwo Jofi. Biżuteria reklamowa tworzona na zamówienie

Jedyne w swoim rodzaju

Nieustannie szukamy unikalnych rozwiązań. Opracowujemy oryginalne wzory, by oferować coś, czego nie ma nikt inny. To sprawia, że Jofi jest jedyne w swoim rodzaju.

Przykłady personalizacji galanterii Jofi

Przykłady personalizacji

Każdy oferowany przez nas produkt możemy dostosować do identyfikacji Twojej marki. Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

Przykład opakowania biżuterii Jofi

Opakowanie ma znaczenie

Na życzenie zaprojektujemy dla Ciebie stosowne opakowanie, by jeszcze bardziej podkreślić Twoją ofertę. Możemy skorzystać z gotowej siatki, dostosowując ją do Twoich potrzeb, lub opracować indywidualny projekt wraz z kreacją, pomysłem na grafikę, hasłem, stosownym tekstem. Przykłady naszych prac obejrzysz w galerii, a to tylko niewielka część tego, co możemy Ci zaoferować.

Jofi - produkty najwyższej jakości

Jakość warta swojej ceny

Kupując nasze produkty masz pewność, że wybierasz najwyższą jakość. To absolutny priorytet, gwarantujący, że tworzona przez nas biżuteria i galanteria promują marki naszych Klientów skutecznie i przez długi czas. To się po prostu opłaca.

Jofi - koncepty kreatywne na opracowanie biżuterii i galanterii reklamowej

20 lat doświadczenia w kreacji

Mieliśmy przyjemność pracować z wieloma firmami na wielu płaszczyznach. Wspieramy komunikację marek od kreacji, przez produkcję po etap realizacji. Sama marka Jofi jest nowa. Oferuje produkty, które na rynku stanowią silny powiew świeżości. Jednak prowadzący ją ludzie to osoby o wieloletnim doświadczeniu. Prawdziwi specjaliści w swoich dziedzinach.