Gwiazdka z Nieba. Kampania Świąteczna MDA Promotion

Kampania Świąteczna MDA Promotion

Jak złożyć życzenia w pięknym stylu?

Agencja reklamowa MDA Promotion postanowiła życzyć swoim Klientom gwiazdki z nieba. Na tę okazję opracowała animowaną kartkę z motywem pierwszej gwiazdki. Klienci otrzymali ją w formie mailingu. Osoby, które odebrały życzenia, następnego dnia otrzymały kurierem prawdziwą gwiazdkę. Dla Pań przygotowaliśmy piękne zawieszki, dla Panów eleganckie piny.

Życzenia w pięknym stylu

Na potrzebę kampanii opracowano teaser w formie mailingu z życzeniami.

Gwiazdka z nieba od MDA Promotion

Gwiazdki z nieba!

W projekcie wykorzystano motyw gwieździstego nieba. Chcąc zaciekawić odbiorców, przekaz zaczynał się od słów: - Czy wiesz, że na niebie jest więcej gwiazd niż ziarenek piasku na Ziemi?

Biżuteria gwiazdka MDA Promotion

Tego nikt się nie spodziewał

Na drugi dzień do Klientów wysłaliśmy gwiazdki w formie pięknej biżuterii, symbole Świąt, które z powodzeniem zdobiły zarówno kobiece jak i męskie stroje

Opakowanie kartonik gwiazdka MDA Promotion

Emocje przy otwarciu

Opakowaliśmy je w eleganckie kartoniki, nawiązujące do projektu mailingu, z motywem gwieździstego nieba. Do gwiazdek załączyliśmy życzenia, by rozświetlały mrok i dodawały życiu blasku.

Gwiazdka z nieba od MDA Promotion

W pamięci na długo

Święta się skończyły, ale wspomnienia i towarzyszące im emocje pozostały na długo, nie tylko ze strony Klientów, ale i pracowników MDA, którzy z zaskoczeniem, nieukrywaną przyjemnością i wzruszeniem, mogli podziwiać gwiazdki na szyjach i klapach marynarek swoich Klientów podczas spotkań.